SON DAKİKA

Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler saat 12:17 olana dek Ay-Akrep geçiş etkisindeyiz. Kafamızın içinde bazı sorular belirebilir. Sözgelimi sevgilimizle düzgün ve seviyeli bir ilişkimiz var mıdır? Hayatımızda yer alan insanlar ne kadar güvenilir diye düşünmeden duramayız.

Saat 12:17-13:12 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Ailenizi, sevdiklerinizi her ne pahasına olursa olsun korumak istersiniz. Sanki her an ters bir şey olacakmış gibi evham yaparsınız. Ancak bu saatlerde lütfen sakin olunuz.

Saat 13:12 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Şu aralar bizi yormakta, üzmekte olan ilişkilerin veya durumların bize olabilecek yarar ve zararlarını gözden geçirebiliriz. Eğer yararları daha fazla ise, çekilen sıkıntıya sabır göstermemiz gerektiğini bilelim. Zararı fazla ise o zaman ciddi manada gözden geçirmelerde bulunalım.

Saat 12:21 Venüs-Jüpiter görünümü, sevdikleriniz ve kendiniz için güzel bir şeyler hazırlamak adına bu enerji gayet olumludur. Kutlama-gezi-eğlence görüşmelerde bulunmak için birebirdir. Birileri sizi takdir eder, ilgiyle izler ve her haliniz beğenilir. Sağlıklı yaşamak, başkalarına destek olmak, onların mutluluğu adına bir şeyler yapmak arzusu yoğun olur. Bu enerji bir şans işareti olarak görebiliriz. Aşkta tutku gayet yoğundur. Sevgiliyle güzel bir zaman geçirmek için uygundur.

Saat 23:37 Ay-Mars görünümü, para ve iş hayatınızla ilgili konular üzerinde daha fazla durmanıza neden olur. Mars gerilediği için, çabuk karar vermek, uygulamak zor olabilir.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ