SON DAKİKA

Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar saat 12:17 olana dek Ay-Akrep geçiş etkisindeyiz. Bu etki altında bastığımız yer ne kadar sağlam veya değil bunun tespiti bizim için son derece önemli olabilir. İlişkimizle ilgili konularda güçlü bir paylaşımın önemi son derece büyüktür. Partnerimizle ne kadar el birliğinde bulunuyorsak kendimizi o denli güvende hissedebiliriz.

Saat 12:17-13:12 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde aşırı uçlarda düşünürüz. Sözlerimiz keskindir. Tutkularımız bizi yönlendirir. Hayatımıza kalıcı bir şekil verme dürtümüz yoğunlaşır.

Saat 13:12 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. İç dünyamızın derinliklerine çekilerek, maddi-manevi güvenliğimizi gözden geçirebiliriz. Bizi neler mutlu etmekte veya neler hayatı güzel olarak ele almamızı sağlamakta bütün bunlar üzerinde düşünebiliriz. İç sesimiz bize doğru yolda olduğumuzu ve inancımızı kesinlikle kaybetmememiz gerektiğini söyleyebilir. Günün geri kalanında huzur duygusu gayet kıymetli hale gelecek. Olumsuz duygulardan, kişilerden uzak durmaya çalışabiliriz.

Saat 12:21 Venüs-Jüpiter görünümü, bize gerçekçi bir bakış açısıyla hayatı ele almamızda destek oluyor. Hiçbir şeyin gözden kaçmasına izin vermeyiz. Verimli, doğal ve yararlı olanı arzularız. Şans getirici bir enerjidir. Kendimize iyi gelecek olana yöneliriz. Bir şeyleri araştırırız, okuruz, bilgi sahibi oluruz. Konusunda tecrübeli kişilerle bağlantı kurarız. Hayatımızı değiştirecek veya en azından güçlendirecek işlere, ilişkilere yöneliriz. Gün içinde kısa bir geziye çıkmak, şöyle bir kendimizi toparlamak için bu enerjiden fayda görürüz.

Saat 23:37 Ay-Mars görünümü, paraya olan ihtiyacın ve elde etmek için verilen mücadelenin göstergesi. Ancak Mars geriliyor. Bazen mücadeleden vazgeçip, eldekine razı olabiliriz. Özgür hareket etmek bugünlerde pek kolay değil. Bir şeyler bizi engelleyebilir. Biz de olan bitene razı geliriz.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ