SON DAKİKA

Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler saat 12:17 olana dek Ay-Akrep geçiş etkisindeyiz. Bilinmezlerin ardındaki sırlara ulaşmak isteriz. Kaybetmek, sevdiğimiz her şeyden uzak durmak anlamına gelir bizim için. O yüzden de gün içinde daha bir gergin oluruz. Bu ister özel, ister iş ortaklığı veya tamamen cinsel anlamdaki paylaşımları içersin fark etmez. Benim olan benimdir cümlesini sık sık tekrarlayabiliriz.

Saat 12:17-13:12 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Kimseye belli etmesek de, iş hayatınız, sağlık ve özel meseleler kafamızı kurcalayıcıdır. Aslında siz insanlarla aranıza mesafe koymaktan yana değilsiniz. Ancak bazı kişilerin kendini bilmez halleri, boş konuşmaları, kıskançlıkları canınızı sıkmaktadır. Fakat kendinizi dizginlemeniz gerektiğini biliniz.

Saat 13:12 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Bizi rahatlatacak, moralimizi yerine getirecek, en azından sırtımızı sıvazlayacak bir insana ihtiyaç duyabiliriz. Bu eşimiz, ailemiz yakın bir arkadaşımız olabilir. Önemli olan kafamızı rahatlamak ve günün geri kalanını aktif şekilde geçirmektir. Problem olsun istemeyiz.

Saat 12:21 Venüs-Jüpiter görünümü, ailenizi ilgilendiren her konuya önem vermenizi sağlıyor. Konforlu ve sağlıklı bir ortamda yaşamak, kendinizi iyi hissetmek için her detaya önem verirsiniz. Bütünün güzelliği kadar ayrıntılar da sizin için kıymetlidir. Karşılıklı yarar-zarar hesabı her şeyde gözetilir. Amaç, tatmin edici bir yaşam sürmektir. Duygularınızı sevdiklerinizle paylaşırsınız. Sorunlar olsa da, umutlu ve iyimsersiniz. Bu enerji sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceğinizi söyleyebilirim.

Saat 23:37 Ay-Mars görünümü, , birkaç gün önceki meseleleri tekrar düşündürücü ve gözden geçirilmesini sağlayıcıdır. Belki evdeki hesap çarşıya uymamış, belki de sabırlı olmamız gerekiyordur.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ